memreg nurturing peach

HOŞ GELDİNİZ

Burada iletişim tasarımla zenginleştirilir.

Biz iletişim üzerine uzmanlaşmış bir tasarım stüdyosuyuz. İletişim sürecinize değer katmayı, irili ufaklı bütün detaylarıyla uğraşmayı ve çıkan sonuçtan keyif almayı çok seviyoruz. Bunun için de bütün iletişim sürecini a’dan z’ye ele alarak hayata geçiriyoruz. İşimize tutkuyla bağlıyız ve gelişmeye açığız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için size destek olmaktan mutluluk duyarız

np kurumsal

MARKA GEÇMİŞİ VE VİZYONU

İletişim sektörüne Hizmet Tasarımı disiplinini getiriyoruz.

Proje deneyimlerimizde yaşadığımız tecrübeler ve hissettiğimiz eksiklikler bizi bu alandaki sorunları gidermeye ve iletişim sürecinin verimini yükseltmek için çalışmaya itti. Hizmet Tasarımı disiplininin çalışma yaklaşımını iletişim sektörüne getirdik. Böylece her iletişim projesi talebini bir hizmet tasarımı konusu olarak ele alıyor, bu doğrultuda planlıyor, tasarlıyor, yönetiyor ve hayata geçiriyoruz. Amacımız iletişim sürecinizdeki verimi en üst seviyeye çıkartmak.

Mustafa Emre Gözleveli
Founder - Event Designer

İŞ ORTAKLARIMIZ VE DOSTLARIMIZ

Etkinlik sektöründe hem profesyonel hem de gönüllü olarak başarılı işler gerçekleştirdik. Daha çok etkinliktense daha verimli etkinlik, daha mutlu katılımcı yaklaşımı ile işlere yaklaşıyoruz. Çok iş yapmak istiyoruz ama daha fazla istediğimiz şey etkinlik sahibini ve katılımcıları çok daha mutlu etmek.

NurturingPeach’in gerçekleştirmeye çalışacağı en büyük kriter ise tüm iletişim sürecini her birey ve kesim açısından erişilebilir yapmak olacak. Bizi daha yakından tanımak isterseniz bir kahve içmeye bekleriz.