nurturing peach kolektif house levent ofis

HOŞ GELDİNİZ

Burada etkinlik tasarımla zenginleştirilir.

Biz etkinlik üzerine uzmanlaşmış bir tasarım stüdyosuyuz. Etkinliklere değer katmayı, irili ufaklı bütün detaylarıyla uğraşmayı ve çıkan sonuçtan keyif almayı çok seviyoruz. Bunun için de her türlü etkinliği tasarımcıdan “a’dan z’ye” etkinlik sloganı ile ele alarak hayata geçiriyoruz. İşimize tutkuyla bağlıyız ve gelişmeye açığız. Hayallerinizi gerçekleştirmek için size destek olmaktan mutluluk duyarız

np kurumsal

MARKA GEÇMİŞİ VE VİZYONU

Etkinlik sektörüne Hizmet Tasarımı disiplinini getiriyoruz.

Etkinlik deneyimlerimizde yaşadığımız tecrübeler ve hissettiğimiz eksiklikler bizi bu alandaki sorunları gidermeye ve etkinliklerin verimini yükseltmek için çalışmaya itti. Gerek düğün, nişan, özel partiler, doğum günleri, kutlamalar gibi bireysel etkinlikler için gerekse de toplantı, seminer, forum, konferans, buluşma gibi kurumsal etkinlikler için Hizmet Tasarımı disiplininin çalışma yaklaşımını etkinlik sektörüne getirdik. Böylece her etkinlik talebini bir hizmet tasarımı konusu olarak ele alıyor, bu doğrultuda planlıyor, tasarlıyor, yönetiyor ve hayata geçiriyoruz. Amacımız etkinliklerde geçen anlarınızı hatırda kalır kılmak.

Mustafa Emre Gözleveli
Founder - Event Designer

İŞ ORTAKLARIMIZ VE DOSTLARIMIZ

Etkinlik sektöründe hem profesyonel hem de gönüllü olarak başarılı işler gerçekleştirdik. Daha çok etkinliktense daha verimli etkinlik, daha mutlu katılımcı yaklaşımı ile işlere yaklaşıyoruz. Çok iş yapmak istiyoruz ama daha fazla istediğimiz şey etkinlik sahibini ve katılımcıları çok daha mutlu etmek.

NurturingPeach’in gerçekleştirmeye çalışacağı en büyük kriter ise tüm etkinliklerini engelli dostu olarak sunabilmek olacak. Engelli katılımı için tüm zorlukları giderip, etkinlikleri engelli katılımı için elverişli hale getirecek. Bunu etkinlik sunumunda vurgulayarak bir farkındalık yaratacak ve tüm etkinliklerin bu koşulu sağlaması için teşvik edici olacak. Bizi daha yakından tanımak isterseniz bir kahve içmeye bekleriz.