NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

İyi, kaliteli ve başarılı bir iletişim kendi kendine oluşmaz. Özenle ve dikkatle üzerinde çalışılması, her detayı üzerine düşünülmesi, iyi planlanması ve iyi yönetilmesi gerekir. NurturingPeach sahip olduğu tasarımcı bakış açısı ve çözüm yeteneği ile bunu gerçekleştirir. İletişim stratejinizi başından sonuna planlar, yönetir ve tüm süreci tasarımlarıyla besler.

İLETİŞİM ve HİZMET TASARIMI

Tasarım, Planlama, Yönetim ve Uygulama

Hizmet Tasarımı

Etkinlik Tasarımı ve Süreç Yönetimi

İletişim sürecinizin verimli olması için için gerekli tüm süreçleri planlıyor, gerekli hizmetleri ve buna bağlı ihtiyaçları belirliyor ve verimli bir şekilde hayata geçmesi için çalışıyoruz. İletişim araçlarınızı A’dan Z’ye ele alıyor, hizmet tasarımının gerektirdiği tüm süreçleri uyguluyor ve başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

BİLGİ ALIN

Grafik Tasarımı

Etkinlik için basılı ve dijital görsel tasarımı

İletişiminiz için gerekli tüm görsellerin tasarımını gerçekleştiriyoruz. Gerekirse matbaa işlerini de takip edip size bitmiş ürün olarak teslim ediyoruz. Etkinliklerinize davet için hazırlanan görsellerden biletlere, sunumlarınızdan sosyal medya paylaşımlarınıza kadar geniş bir yelpazede görsel desteği veriyoruz.

BİLGİ ALIN

Ürün Tasarımı

İletişim Ürünleri Tasarımı ve Uygulaması

İletişim sürecinizin verimini arttırmak, akılda kalmanızı sağlamak için sizinle birlikte anılan ürünlerin önemini ve değerini biliyoruz. Bu doğrultuda tasarımlarımızı ele alıyor, hediyelik eşyalarınızı, promosyon ürünlerini, kurumunuza bağlı tüm ürünleri tasarlıyor, üretimini takip ediyoruz.

BİLGİ ALIN

İletişim Destek Paketleri

İletişim Stratejisi ve Geri Bildirimi

Tüm iletişim süreçlerinizi yönetiyoruz. Bunlara neler mi dahil? Sosyal medyadan web sitesi tasarımına, Video, Fotoğraf çekiminden, yaratıcı görsel efektlere, etkinliğe dair geri bildirimlerin toplanmasından raporlanmasına kadar hizmet desteği veriyoruz.

BİLGİ ALIN

KAHVEYE BEKLERİZ!

+90 (544) 733 82 54 / design@nurturingpeach.com