NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

İyi, kaliteli ve başarılı bir iletişim kendi kendine oluşmaz. Özenle ve dikkatle üzerinde çalışılması, her detayı üzerine düşünülmesi, iyi planlanması ve iyi yönetilmesi gerekir. NurturingPeach sahip olduğu tasarımcı bakış açısı ve çözüm yeteneği ile bunu gerçekleştirir. İletişim stratejinizi başından sonuna planlar, yönetir ve tüm süreci tasarımlarıyla besler.

İLETİŞİM ve HİZMET TASARIMI

Tasarım, Planlama, Yönetim ve Uygulama

Hizmet Tasarımı

Etkinlik Tasarımı ve Süreç Yönetimi

Etkinliğin gerçekleşmesi için gerekli tüm süreçleri planlıyor, gerekli hizmetleri ve buna bağlı ihtiyaçları belirliyor ve verimli bir şekilde hayata geçmesi için çalışıyoruz. Etkinliği A’dan Z’ye ele alıyor, hizmet tasarımının gerektirdiği tüm süreçleri uyguluyor ve başarılı bir şekilde  gerçekleştiriyoruz.

BİLGİ ALIN

Grafik Tasarımı

Etkinlik için basılı ve dijital görsel tasarımı

Etkinliğin gerçekleşmesi için gerekli tüm görsellerin tasarımını gerçekleştiriyoruz. Gerekirse matbaa işlerini de takip edip size bitmiş ürün olarak teslim ediyoruz. Etkinliğe davet için hazırlanan görsellerden biletlere, Davetiyeden etkinlik sunumuna kadar geniş bir yelpazede görsel desteği veriyoruz.

BİLGİ ALIN

Ürün Tasarımı

İletişim Ürünleri Tasarımı ve Uygulaması

Etkinliğin verimini arttırmak, akılda kalmasını sağlamak için etkinlikle birlikte anılan ürünlerin önemini ve değerini biliyoruz. Bu doğrultuda tasarımlarımızı ele alıyor, hediyelik eşyalarınızı, promosyon ürünlerini, etkinliğe bağlı tüm ürünleri tasarlıyor, üretimini takip ediyoruz.

BİLGİ ALIN

İletişim Destek Paketleri

İletişim Stratejisi ve Geri Bildirimi

Etkinliğin öncesindeki ve sonrasındaki iletişim süreçlerinizi yönetiyor, ayrıca etkinlik esnasında da gerekli tüm desteği veriyoruz. Bunlara neler mi dahil? Sosyal medyadan web sitesi tasarımına, Video, Fotoğraf çekiminden, yaratıcı görsel efektlere, etkinliğe dair geri bildirimlerin toplanmasından raporlanmasına kadar hizmet desteği veriyoruz.

BİLGİ ALIN

KAHVEYE BEKLERİZ!

+90 (544) 733 82 54 / design@nurturingpeach.com