STK Dostuyuz!

STK'lara özel Etkinlik Tasarımı paketlerimizle üye kazanmalarına ve kamuoyu oluşturmalarına katkıda bulunuyoruz. STK’larda hem gönüllü hem de profesyonel olarak çalışmış, onların yapılarını ve ihtiyaçlarını iyi bilen, grafik, etkinlik ve ürün tasarımı konularında deneyimli ekibimizle birlikte STK’lara etkinlik konusunda destek veriyoruz.

STK DESTEK PAKETLERİ

Paketleri ihtiyacınıza göre seçip birleştirerek almak istediğiniz hizmeti şekillendirip, daha etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

Etkinlik Paketleri

Aylık, Yıllık ve Tek kullanımlık paketler şeklinde etkinlik paketleri hazırladık.

Etkinlik ihtiyacınıza, sıklığına, türüne göre sizin için uygun olan seçeneği birlikte seçiyor, etkinliğinizin verimini üst seviyeye çıkartıyoruz. Aylık etkinlik paketleri ile birlikte bütçenizi bilerek etkinlik düzenleyebilir, hatta ek gelir elde edebilirsiniz.

BİLGİ ALIN

Etkinlik Destek Paketleri

Etkinliğin etkisini görsel desteği ile arttırın, reklamını yapın, sponsor bulun!

STK’lar için hazırladığımız etkinlikler için ihtiyaç duyulması halinde sponsor arama sürecinde de destek veriyoruz. Sponsorluk dosyası hazırlıyor, görüşmeleri yapıyor, süreci sizin adınıza yönetiyoruz.  Bunun yanı sıra etkinliği video ve fotoğraf ile kayda alıp etkisini arttırıyoruz. Etkinliğinizi kendi iletişim ağında tanıtmak isterseniz de basın kitinizi, reklam görsellerinizi hazırlıyor, tanıtım ve reklam sürecinizi yönetiyoruz.

BİLGİ ALIN

Kurumsal İletişim Paketleri

Eğer ihtiyacınız varsa kurumsal kimlik ve iletişim araçlarınız için de çözümlerimiz var.

Etkinliğin yanı sıra her STK’nın önemli bir yüzü de kurumsal kimliği. Eğer iyileştirme ve geliştirme ihtiyacı varsa kurumsal kimlik çalışmaları için de hem yaratıcı hem de verimli paketlerimiz var. Logo tasarımından kurumsal kimlik görsellerine, web sitesinden Sosyal Medya iletişim desteğine kadar geniş bir desteğimiz var.

BİLGİ ALIN

Endüstriyel Tasarım Paketleri

STK'nın ihtiyaç duyduğu ürünler geliştiriyor, tasarlıyor, ürettiriyoruz.

Her STK için en önemli bileşenlerden biri üyeleri. Üyeleri aidiyet duygusunu arttırmak için kayıt olmaları ile birlikte verilen hoş geldin kitleri tasarlıyoruz. STK’nın düzenlediği bir yarışma varsa o organizasyonda verilecek ödüllerin tasarımını da gerçekleştiriyoruz. Bunların yanı sıra önemli bir gelir kapısı olan Hediyelik Eşya tasarımlarını da hayata geçiriyoruz.

BİLGİ ALIN

KAHVEYE BEKLERİZ!

+90 (544) 733 82 54 / etkinlik@nurturingpeach.com